Oferta pracy

Pracownik ds. Zaopatrzenia

Vossloh Cogifer Polska sp. z o.o.O firmie

3 500‐4 000 zł brutto / mies.
  • Ludwikowo 2
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Vossloh Cogifer Polska sp. z o.o.

Ludwikowo 2

Bydgoszcz

Vossloh Cogifer Polska sp. z o.o., międzynarodowa firma o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku producentów infrastruktury kolejowej i tramwajowej, poszukuje osoby na stanowisko:

Opis stanowiska

  • Praca stacjonarna, w siedzibie firmy,
  • Składanie i monitorowanie zamówień u dostawców,
  • Nadzór nad terminową realizacją dostaw,
  • Utrzymywanie dobrych relacji ze stałymi kontrahentami,
  • Prowadzenie dokumentacji zamówień.

Wymagania

  • Dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie,
  • Znajomość podstaw zasad gospodarki materiałowej,
  • Znajomość rysunku technicznego,
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office (Excel, Word, Outlook),
  • Wykształcenie średnie, mile widziane wyższe,
  • Rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • Bardzo dobra organizacja pracy,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Komunikatywność,
  • Chęć nabywania nowych umiejętności.

Oferujemy

  • Pracę w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie,
  • Atrakcyjne warunki pracy w ustabilizowanym zespole osobowym,
  • Możliwość rozwoju zawodowego – współpraca z firmami grupy Vossloh,
  • Umowę na pełen etat, pracę w siedzibie firmy,
  • Pakiet socjalny, kasę zapomogowo – pożyczkową,
  • Pakiety sportowe.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Vossloh Cogifer Polska sp. z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Vossloh Cogifer Polska sp. z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy przy ul. Ludwikowo 2. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy