Ta oferta pracy jest nieaktualna od 285 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik ds. Zaopatrzenia i Importu

  • Raszyn (pow. pruszkowski), mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 11.09.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    poszukuje:
    PRACOWNIKA DS. ZAOPATRZENIA I IMPORTU
    do prowadzenia zakupów towarów i materiałów u dostawców zagranicznych
    Miejsce pracy: Raszyn (pow. pruszkowski)

    Główne obowiązki:

    • prowadzenie bieżących analiz stanów magazynowych i składanie zamówień
    • ustalanie z dostawcami terminarza dostaw oraz organizacja transportu i odpraw celnych
    • nadzór nad jakością i terminowością dostaw

    Od Kandydatów oczekujemy:

    • wykształcenia minimum licencjackiego (preferowane handlowe lub pokrewne)
    • doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu kontraktów i nadzorowaniu dostaw krajowych, wewnątrzunijnych i z importu
    • doświadczenia w organizowaniu transportu i odpraw celnych
    • znajomości j. angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację i korespondencję
    • bardzo dobre posługiwanie się komputerem: Excel, Word, Internet
    • minimum rocznego doświadczenia w dziale zakupów zagranicznych

    Mile widziane, ale nie konieczne:

    • znajomość zasad zarządzania zapasami magazynowymi
    • doświadczenie w negocjowaniu umów handlowych i spedycyjnych
    • doświadczenie w prowadzeniu zakupów z rynków dalekowschodnich
    • znajomość systemu ERP firmy COMARCH

    Oferujemy:

    • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego
    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

    Oferty z podaniem stanowiska i oczekiwań finansowych prosimy przesyłać za pomocą przycisku:

    lub
    MEDLAB-PRODUCTS Sp. z o.o.
    ul. Gałczyńskiego 8,
    05-090 Raszyn k/Warszawy

    Prosimy o zamieszczenie w dokumencie aplikacyjnym deklaracji „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133, poz. 883 z póź. zm.)” – bez której Państwa aplikacja nie może być rozpatrywana.

    Oferty bez określonych oczekiwań finansowych nie będą rozpatrywane.