Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik ds. zaopatrzenia i logistyki

INTELYO Sp. z o.o.

Aleksandra Zelwerowicza 4

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z dostawcami;

  • Realizowanie zamówień dotyczących zaopatrzenia prowadzonych przez firmę inwestycji;

  • Monitorowanie statusu dostaw, współpraca z dostawcami w zakresie realizacji zamówień;

  • Kontrola zgodności dostaw, faktur i korekt pod kątem ustalonych warunków zakupu;

  • Obsługa logistyki magazynowej;

  • Kontrola i optymalizacja stanów magazynowych;

  • Utrzymywanie porządku w magazynie;

  • Prowadzenie rejestru wydawanych materiałów i urządzeń;

  • Obsługa przesyłek kurierskich i spedycyjnych;

  • Przygotowywanie zestawień i raportów dotyczących realizacji zamówień;

  • Składanie ewentualnych reklamacji i nadzór nad ich przebiegiem;

  • Współpraca z pozostałymi działami firmy;

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość pakietu Ms Office;

  • Prawo jazdy kat. B;

  • Wykształcenie co najmniej średnie;

  • Sumienność, dokładność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań;

  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze programów magazynowych/księgowych;

  • Mile widziane doświadczenie związane z branżą elektryczną i teletechniczną;

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Udział w ciekawych i nowatorskich projektach technicznych;

  • Możliwość rozwoju zawodowego;

O nas

Firma Intelyo Sp. z o.o. zajmuję się realizacjami w zakresie automatyki, systemów audio-video, oświetlenia, instalacji elektrycznych i teletechnicznych.