Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik ds. zaopatrzenia i spedycji

WW ELEKTRONIK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Józefa Kraszewskiego 26

Sopot

Twój zakres obowiązków

  • Negocjacje cen i warunków dostaw

  • Tworzenie harmonogramu dostaw

  • Przygotowywanie i składanie zamówień u dostawców

  • Zapewnienie ciągłości dostaw

  • Organizacja transportu krajowego i międzynarodowego

  • Tworzenie raportów i analiz

Nasze wymagania

  • Dobrej znajomości języka angielskiego

  • Umiejętności pracy w zespole

  • Dobrej organizacji pracy własnej

  • Skrupulatności, dokładności, zaangażowania i odpowiedzialności w wykonywaniu powierzonych obowiązków

  • Znajomości podstawowych, biurowych narzędzi informatycznych np. MS Office

  • Wykształcenia min. średniego

Mile widziane

  • Umiejętność negocjacji

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę – pełny etat

  • Możliwość poszerzania kompetencji oraz rozwoju zawodowego

  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole

  • Stałe godziny pracy poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00

  • Pracę w siedzibie firmy

Jesteśmy dystrybutorem złącz do przemysłu motoryzacyjnego oraz elektronicznego. Nasze doświadczenie budujemy od 1990 roku i w oparciu o tą wiedzę dostarczamy naszym klientom elementy od wyselekcjonowanych dostawców. Posiadamy system zarządzania jakością potwierdzony certyfikatem ISO 9001:2015.

Przewiń do profilu firmy