Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik ds. zarządzania systemami jakości

Orzeszek

Orzeszek

28A

Mogilno Duże (pow. pabianicki)

Twój zakres obowiązków

  • monitorowanie, modyfikowanie i doskonalenie Systemu Zarządzania Jakością (opracowywanie i aktualizacja dokumentacji)

  • przygotowywanie sprawozdań dotyczących funkcjonowania Systemu zarządzania Jakością i wszelkich potrzeb związanych z jego doskonaleniem

  • przygotowanie firmy do uzyskania i utrzymania odpowiednich certyfikatów jakości wydawanych przez organy zewnętrzne oraz w zakresie wymagań sieci

  • reprezentacja firmy w zakresie kontroli jednostek certyfikujących, audytów sieci, kontroli jednostek państwowych

  • organizowanie, nadzorowanie i koordynowanie prac innych działów firmy związanych z wdrażaniem, realizacją i dokumentowaniem Systemu Zarządzania Jakością

  • współpraca z firmami zewnętrznymi w związku z przygotowywaniem nowych opakowań zgodnie z obowiązującymi przepisami

  • kontrola i odpowiedzialność za właściwy stan ilościowy materiałów opakowaniowych niezbędnych do ciągłości produkcji

Nasze wymagania

  • mile widziane wykształcenie kierunkowe (zarządzanie jakością)

  • doświadczenie na stanowiskach związanych z SZJ

  • komunikatywność, pracowitość, inicjatywa w działaniu, dokładność w wykonywaniu zleconych zadań

  • zaangażowanie i umiejętność pracy w zespole

  • certyfikat auditora wewnętrznego oraz inne certyfikaty z obszarów jakości i bezpieczeństwa żywności będą dodatkowym atutem

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej

To oferujemy

  • stałą podstawę + premię

  • przyjazną atmosferę w miejscu pracy

  • szkolenia związane z podnoszeniem kwalifikacji

  • zniżki pracownicze na produkty firmowe

  • Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV lub o kontakt telefoniczny. Oferty prosimy składać osobiście w siedzibie firmy Mogilno Duże 28a gmina Dobroń w godzinach 7-15.