Pracownik ds. Zbierania zamówień

  • Tilburg, Holandia
  • Pracownik fizyczny
  • 13.11.2017
  • Ważna jeszcze 19 dni (do 13.12.2017)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

AP GRUPA s.c.

AP GRUPA s.c. (numer certyfikatu Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia: 11282) specjalizuje się w rekrutacji i selekcji personelu. Od 2010 roku z dużym powodzeniem wspieramy Pracodawców zagranicznych oraz polskich w doborze najodpowiedniejszej kadry. Tworzymy trwałe relacje z naszymi Klientami jak i Kandydatami kładąc szczególny nacisk na przejrzystość i rzetelną komunikację.

Dla firmy zajmującej się realizacją zamówień internetowych poszukujemy osób do prac na magazynie przy zbieraniu zamówień oraz do działu przyjęć towaru.

Pracownik ds. Zbierania zamówień (Tilburg, Holandia)

Miejsce pracy: Tilburg
Region: Holandia
Numer referencyjny: Zbieranie zamówień (Tilburg)

Obowiązki

  • Prace w magazynie składującym produkty takie jak: ubrania, biżuteria, płyty, książki itp)
  • Komisjonowanie - zbieranie zamówień według wytycznych (skaner system)
  • Przyjęcie towaru - przyjmowanie towaru według wytycznych, kontrola jakości produktów
  • Inne prace magazynowe / logistyczne
  • Praca w systemie zmianowym

Wymagania

  • Minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Dobra organizacja pracy

Oferujemy

  • Dobre warunki pracy w stabilnej firmie na dłuższy okres czasu
  • Tygodniowy system wypłacania wynagrodzeń (stawka godzinowa: 10,00 euro/brutto/godzinę) + pieniądze wakacyjne i urlopowe
  • Dodatki zmianowe do 25%
  • Zwrot kosztów dojazdu powyżej 10km
  • Opieka polskojęzycznych koordynatorów
  • Wsparcie w sprawach formalnych związanych z podjęciem pracy
  • Możliwość korzystania z mieszkań służbowych (zwykłe mieszkania w pełni wyposażone, dwuosobowe pokoje sypialniane, wspólna kuchnia, łazienka)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji / CV klikając w przycisk aplikowania.

W treści CV prosimy o umieszczenie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Uprzejmie informujemy że będziemy kontaktowali się jedynie z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie: Praca tymczasowa.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się