Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik działu administracji

AMISTAD sp. z o.o.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • wystawianie faktur,

  • sporządzanie zestawień, raportów,

  • przygotowywanie dokumentacji dla księgowości,

  • odbieranie telefonów,

  • odbieranie poczty przychodzącej oraz wysyłka listów,

  • współpraca z innymi działami w firmie,

  • inne bieżące prace zlecone przez kierownictwo.

Nasze wymagania

  • lubi pracę z ludźmi, w tym rozmowy telefoniczne czy spotkania, łatwo nawiązuje kontakty,

  • jest skrupulatna, dokładna, rzetelna, dobrze zorganizowana,

  • jest nastawiona na realizację celów,

  • lubi pracę różnorodną, łączącą różne typy obowiązków i formy pracy,

  • nie ma problemu z obsługą urządzeń biurowych (ksero, skaner etc.)

To oferujemy

  • zatrudnienie na niepełny wymiar godzin 13:00 – 17:00

  • zdobycie cennego doświadczenia

  • pracę w młodym zespole

AMISTAD sp. z o.o.

Amistad, firma istniejąca od 2004 roku, lider na rynku turystycznych usług internetowo-mobilnych w zakresie promocji miast, regionów i szlaków (na bazie silnika programistycznego Treespot), a także właściciel portalu społecznościowego Traseo, zatrudni handlowca - miłośnika nowych technologii, który mógłby dołączyć do naszego sympatycznego zespołu.

Siedziba firmy: Plac na Groblach

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV i listu motywacyjnego. W tytule e-maila prosimy podać: „pracownik działu administracji".

Przewiń do profilu firmy