Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Działu Administracji

FreshQ Transport

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Towarowa 39

Stare Miasto

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • wypełnianie dokumentacji transportowej,

  • kontakt z podwykonawcami w celu uzupełnienia dokumentacji,

  • uzupełnianie systemu IT o brakujące dokumenty,

  • tworzenie okresowych zestawień,

  • wsparcie zespołu sprzedaży w bieżących obowiązkach.

Nasze wymagania

  • biegłe posługiwanie się programem Excel (główne narzędzie pracy),

  • znajomość języka angielskiego – głównie kontakt mailowy,

  • umiejętność pracy w zespole,

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,

  • atrakcyjny system wynagrodzenia,

  • pracę w dogodnej lokalizacji w centrum Poznania.

O nas

"Zaufaj profesjonalistom" to hasło, które w pełni oddaje obraz firmy FreshQ Transport. Jesteśmy młodym, ambitnym zespołem, który może pochwalić się ogromnym doświadczeniem w dziedzinie międzynarodowego transportu chłodniczego.

Aktualnie poszukujemy osoby, pasującej do naszego teamu, która pomoże nam w rozwoju działu administracji.