Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik działu administracji

ELTRON Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Sp. K.

  • Brodzka 10B, Fabryczna, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Brodzka 10B

Fabryczna

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za zapewnianie warunków techniczno-organizacyjnych zabezpieczających sprawne funkcjonowanie budynków i infrastruktury,

  • Prowadzenie książek obiektów i innej dokumentacji technicznej dla zarządzanych nieruchomości.

  • Sporządzanie wykazu i harmonogramu kontroli stanu technicznego nieruchomości

  • Nadzorowanie współpracy z dostawcami usług na rzecz zarządzanych nieruchomości (sprzątanie, ochrona, konserwacja, inne)

  • Wdrażanie i utrzymanie systemów jakości

  • Obsługa platform BDO, CRO i KOBIZE

  • Prowadzenie spraw urzędowych- załatwienie formalności, zbieranie dokumentacji współpraca z pozostałymi działami firmy

  • Prowadzenie rejestrów, ewidencji, zestawień

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Znajomość programów MS Office

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Cechy osobowościowe: komunikatywność, dobra organizacja pracy, chęć zdobywania wiedzy i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat oraz premię

  • Pakiet benefitów (karta Multisport, opieka medyczna, dopłaty do wypoczynku wakacyjnego)

  • Bezpłatny parking rowerowy bądź samochodowy pod firmą

  • Wyjazdy integracyjne

  • Niezbędne narzędzia do pracy

  • Rabaty na produkty firmy (pracodawcy)

  • Kultura niekorporacyjna

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • siłownia w biurze

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami, pozostałym dziękujemy za zainteresowanie.