Ta oferta pracy jest nieaktualna od 232 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Działu Administracyjno-Biurowego

  • Brwinów, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 27.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Brwinów

    Obowiązki

    • Bieżąca obsługa kancelarii
    • Rejestracja faktur przychodowych i kosztowych
    • Współpraca z firmą prowadzącą księgowość
    • Zaopatrzenie biura – współpraca z dostawcami
    • Współpraca ze wszystkimi działami firmy
    • Obsługa poczty przychodzącej i wychodzącej
    • Koordynacja przepływu dokumentów i archiwizacja
    • Przyjmowanie i obsługa gości i spotkań służbowych

    Wymagania

    • Wykształcenie średnie lub wyższe
    • Samodzielność i dobra organizacja pracy
    • Pozytywne nastawienie i komunikatywność
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Wysoka motywacja do pracy oraz zaangażowanie
    • Wysoka kultura osobista
    • Znajomość i bezwzględne przestrzeganie zasad etyki
    • Znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel, Word) oraz urządzeń biurowych
    • Znajomość języka angielskiego mile widziana, ale nie konieczna

    Oferujemy

    • Pracę w nowoczesnym biurze w Brwinowie w rozwijającym się zespole
    • Przyjazną atmosferę oraz bardzo dobrą współpracę w Dziale
    • Niezbędne narzędzia pracy
    • Możliwości doskonalenia zawodowego
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.