Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pracownik Działu Administracyjno-Gospodarczego

Wyższa Szkoła Humanistyczna TWP w SzczecinieO firmie

  • Monte Cassino 15, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Wyższa Szkoła Humanistyczna TWP w Szczecinie

Monte Cassino 15

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie prawidłowego funkcjonowania obiektów uczelni,

  • gospodarowanie majątkiem rzeczowym uczelni,

  • zabezpieczenie obiektów pod kątem wymagań sanitarnych, bhp i ppoż,

  • nadzór nad serwisowaniem instalacji i urządzeń,

  • sporządzanie zapotrzebowania na materiały i produkty,

  • zarządzanie dostawami, rozliczanie zużycia materiałów i usług,

  • organizacja i nadzór napraw i remontów bieżących oraz prac technicznych,

  • współpraca z dostawcami mediów, usług i produktów,

  • zabezpieczenie bazy dydaktycznej własnej i wynajmowanej na potrzeby relacji zadań uczelni,

  • planowanie wykorzystania sal w budynkach własnych,

  • zabezpieczenie techniczne imprez i uroczystości uczelnianych,

  • dystrybucja korespondencji wewnętrznej i zewnętrznej uczelni,

  • współudział w realizacji zadań promocyjnych uczelni.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe,

  • wysoka kultura osobista,

  • doświadczenie w pracy administracyjno-technicznej, dobrze widziane w zarządzaniu nieruchomościami,

  • zdolności interpersonalne i komunikacyjne,

  • dobra organizacja pracy, umiejętność ustalania priorytetów pod presją czasu,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • samodzielność i zdyscyplinowanie,

  • dobra znajomość programów WORD, EXCEL,

  • prawo jazdy kat. B,

  • dyspozycyjność.

To oferujemy

  • umowę o pracę,

  • stabilne zatrudnienie w uczelni wyższej o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • odpowiedzialną i pełną wyzwań w przyjaznej atmosferze,

  • możliwość rozwoju zawodowego i osobistego,

  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Data zatrudnienia

grudzień 2020