Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Działu Administracyjno-Technicznego

NICROMETAL S.A.O firmie

NICROMETAL S.A.

Droga Starotoruńska 5

Toruń

Twój zakres obowiązków

  • obsługa procesu elektronicznego obiegu dokumentów,

  • współpraca z serwisami maszyn i urządzeń oraz użytkownikami samochodów osobowych i ciężarowych stanowiących wyposażenie firmy,

  • prowadzenie dokumentacji serwisowej i nadzorowanie prac serwisowych,

  • kontakty z instytucjami zewnętrznymi (np. urzędy, UDT),

  • monitoring uprawnień pracowników do obsługi maszyn i urządzeń (w tym organizacja niezbędnych szkoleń)

  • zamówienia części zamiennych,

  • organizacja prac remontowych,

  • wsparcie użytkowników komputerów w firmie w przypadku niewielkich awarii sprzętowych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie,

  • gotowość do szybkiego wdrożenia przy wsparciu doświadczonego zespołu,

  • otwartość do realizacji różnorodnych zadań w dziale,

  • samodzielność w działaniu połączona z inicjatywnością,

  • znajomość pakietu MS Office,

  • mile widziana znajomość języka angielskiego,

  • dyspozycyjność, komunikatywność, dobra organizacja czasu pracy, zaangażowanie,

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę dla pracodawcy – lidera rynku recyklingu odpadów poprodukcyjnych,

  • możliwość podejmowania nowych wyzwań,

  • pracę w doświadczonym zespole,

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego.