Logo Pracuj.pl

Pracownik Działu Analiz

Solid Security Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie raportów i analiz finansowych.
  • Kontrola kontraktów pod kątem kosztów.
  • Kontrola realizacji planów finansowych.
  • Tworzenie raportów okresowych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (ekonomia / finanse / rachunkowość).
  • Doświadczenie w sporządzaniu analiz ekonomiczno – finansowych.
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel – warunek konieczny.

To oferujemy

  • Opieka medyczna / karta sportowa.

Pracownik Działu Analiz, Warszawa