Pracownik działu analizy danych z biegłym j. włoskim, francuskim, niemieckim lub holenderskim

JOBHOUSE

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • odsłuchiwanie i spisywanie nagrań w j. francuskim, j. niemieckim lub j. włoskim (transkrypcja);

  • raportowanie o pojawiających się ewentualnych błędach w danych;

  • pracę według ustalonych priorytetów, zgodnie z terminem;

  • przestrzeganie zasad dotyczących ochrony poufnych informacji.

Wymagania pracodawcy

  • biegła znajomość j.francuskiego lub j.włoskiego lub j.niemieckiego lub j. holenderskiego (w mowie i piśmie) - warunek konieczny;

  • komunikatywna znajomość j. angielskiego (B1/B2);

  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera i znajomość programu MS Excel;

  • dbałość o szczegóły oraz dobra organizacja pracy;

  • dyspozycyjność do podjęcia się pracy na pełen etat w stałych godzinach (pn-pt).

Pracodawca oferuje

  • pracę 100% zdalną z dowolnego miejsca w Polsce;

  • możliwość 26 dni urlopu niezależnie od stażu;

  • kompleksowe wdrożenie i szkolenia rozwojowe (nie wymagamy doświadczenia!)

  • pracę w stałych godzinach od zaraz na pełen etat;

  • pakiet benefitów (karta Multisport, ubezpieczenie zdrowotne i na życie, 10% zniżki na firmowe produkty);

  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy (komputer, zestaw audio).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

JOBHOUSE

Jobhouse działa na rynku od 10 lat i prowadzi rekrutacje na kilku kontynentach. Naszą misją jest łączenie ludzi - najlepszych pracodawców z najlepszymi pracownikami. Pomogliśmy znaleźć pracę ponad 12 000 osób! Działamy profesjonalnie, szybko i skutecznie.

Przewiń do profilu firmy

Dodatkowe informacje

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o aplikację przez przycisk aplikuj.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7097.