Logo Pracuj.pl

Pracownik działu Badawczo-Rozwojowego

PPHU Fol Pol Jacek BorowskiO firmie

5 000
brutto / mies.
  • Kutno, łódzkie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Praca od zaraz
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

PPHU Fol Pol Jacek Borowski

Józefów 22

Kutno

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • współudział w opracowywaniu nowych receptur i technologii
  • obsługa aparatury badawczej
  • raportowanie do właściciela z postępów realizacji planu prac B+R
  • prowadzenie dokumentacji jakościowej

Nasze wymagania

  • co najmniej 3–letnie doświadczenie zawodowe w zakładzie produkcyjnym lub laboratorium badawczym
  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: chemia, inżynieria chemiczna, inżynieria materiałowa, biotechnologia

To oferujemy

  • umowa na okres próbny, następnie stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie 5000 zł brutto
  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie „od zaraz”

Pracownik działu Badawczo-Rozwojowego, Józefów 22, Kutno