Ta oferta pracy jest nieaktualna od 167 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Działu Controllingu

  • Stalowa Wola, podkarpackie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-01-04

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa UNIWHEELS jest jednym z czołowych europejskich dostawców felg aluminiowych do samochodów osobowych oraz jednym ze światowych technologicznych liderów w biznesie felg aluminiowych.

    Grupa posiada obecnie cztery zakłady produkcyjne - trzy w Polsce (w Stalowej Woli) oraz jeden w Niemczech (w Werdohl).

    W związku z dynamicznym rozwojem firmy aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    (umowa na zastępstwo)
    Miejsce pracy: Stalowa Wola

     Główne zadania na stanowisku:

    • Współudział w procesie planowania i budżetowania,
    • Kontrola i analiza realizacji planów budżetowych,
    • Kontrola oraz optymalizacja kosztów produkcji na bazie miesięcznej analizy kosztów przy współdziałaniu z Dyrektorami: Finansowym, Handlowym i Technicznym,
    • Analiza rentowności produktów,
    • Przygotowywanie raportów wewnętrznych oraz kalkulacji kosztów dla kierownictwa.

    Od kandydatów oczekujemy:

    • Wykształcenia wyższego, preferowane: Ekonomia, Finanse, Controling, Rachunkowość, Matematyka.
    • Doświadczanie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej – mile widziane,
    • Bardzo dobrej znajomości j. angielskiego (dodatkowym atutem będzie znajomość j. niemieckiego),
    • Dobrej znajomości pakietu MS Office w tym Excel na poziomie zaawansowanym,
    • Wysoko rozwiniętych umiejętności analitycznego myślenia, organizacyjnych oraz interpersonalnych.

    Oferujemy:

    •  Zatrudnienie w oparciu o umowę zastępstwo na okres 12 miesięcy w międzynarodowej firmie   o ugruntowanej pozycji,
    •  Pracę pełną ciekawych zadań oraz zapewniającą rozwój zawodowy,
    •  Atrakcyjne wynagrodzenie wraz systemem premiowym,
    •  Ubezpieczenie na życie opłacane przez pracodawcę oraz prywatną opiekę medyczną,
    •  Miłą atmosferę pracy w młodym, dynamicznym zespole.

    Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie aplikacji z zamieszczoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.
    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.