Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Działu Części

Plichta

  • Nowotoruńska 15, Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Plichta

Nowotoruńska 15

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż części i realizowanie założonych planów

  • Zamawianie i wydawanie towaru

  • Kompletacja zamówień i przygotowywanie części

  • Przyjmowanie towaru na stan magazynu oraz kontrola jakości dostaw

  • Planowanie i zgłaszanie potrzeb zamówieniowych

  • Aktywne pozyskiwanie Klientów

Nasze wymagania

  • Dobra organizacja pracy i punktualność

  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentacji

  • Znajomość branży motoryzacyjnej i podstawowych zasad magazynowania

  • Praktyczna wiedza z zakresu budowy i funkcjonowania samochodów

  • Wysoka kultura osobista

  • Prawo jazdy kat. B

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • specjalistyczne szkolenia z możliwością uzyskania certyfikatów

  • współpracę od zaraz lub możemy poczekać na zakończenie Twojego okresu wypowiedzenia

  • umowę B2B