Pracownik działu dodatków do żywności

  • Poznań, wielkopolskie
  • Obodrzycka 61, 61-249 Poznań, Polska pokaż mapę
  • Specjalista
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • 29.08.2019
  • Ważna jeszcze 13 dni (do 28.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Miejsce pracy: Poznań

    Opis stanowiska:

    • Nadzór i opieka nad klientami
    • Wyszukiwanie nowych klientów w kraju i na rynkach zagranicznych w celu zwiększenia sprzedaży produktów Celiko
    • Prowadzenie rozmów handlowych z klientami krajowymi i zagranicznymi
    • Uczestnictwo w krajowych i zagranicznych imprezach wystawienniczych
    • Nadzór nad dokumentacją powstałą w dziale dodatków do żywności
    • Nadzór nad wszelkimi wymaganymi dokumentami/zezwoleniami, kontyngenty, potwierdzenia wywozu towaru do Unii Europejskiej
    • Nadzór i kontrola płatności odbiorców krajowych i zagranicznych
    • Nadzór i kontrola ubezpieczeń odbiorców zagranicznych w KUKE
    • Udział w szkoleniach zorganizowanych dla pracowników na terenie firmy i na zewnątrz
    • Praca na jedną zmianę, poniedziałek – piątek godz. 8.00 – 16.00

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe (Technolog Żywienia lub Towaroznawstwo)
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
    • Obsługa komputera w środowisku MS Office
    • Mile widziana osoba bezpośrednio po studiach
    • Prawo jazdy kategorii B

    Oferujemy:

    • Uczciwość oraz jasne zasady wynagradzania
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
    • Atrakcyjne warunki Pracowniczego Ubezpieczenia Grupowego oraz programów sportowych OK System
    • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Przyjazną atmosferę
    Oferty proszę składać za pomocą przycisku Aplikuj Teraz znajdującego się pod ogłoszeniem.