Pracownik Działu Dokumentowania Produktu oraz Zapewnienia Jakości

Fitness Authority Sp. z o.o.O firmie

  • Gdańsk, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
FITNESS AUTHORITY® SPÓŁKA Z O.O.

Producent wysokiej jakości odżywek i suplementów diety
dla sportowców
w związku z rozwojem firmy poszukuje osoby:
Pracownik
Działu Dokumentowania Produktu Oraz Zapewnienia Jakości
Miejsce pracy:Gdańsk-Otomin

Szukamy osoby ambitnej, sumiennej, zaangażowanej w wykonywane obowiązki, o dużym stopniu samodyscypliny, która posiada umiejętność pracy pod presją czasu

OPIS STANOWISKA:

  • Opracowywanie dokumentacji rejestracyjnej nowych produktów zgodnie z obowiązującym prawem oraz nadzór nad dokumentacją produktów znajdujących się w ofercie firmy,
  • Przygotowywanie dokumentacji produktowej (specyfikacje, certyfikaty),
  • Przygotowywanie merytoryczne etykiet produktów zgodnie z polskim i unijnym ustawodawstwem oraz współpraca z Grafikiem nad projektem etykiety (odpowiedzialność za stronę merytoryczną),
  • Bieżące śledzenie zmian w prawie żywnościowym,
  • Informowanie Głównego Inspektora Sanitarnego o wprowadzaniu produktów do obrotu,
  • Opracowywanie dokumentacji rejestracyjnej produktów wprowadzanych w krajach poza Unią Europejską,
  • Kontrolowanie zgodności składów ilościowych i jakościowych produktów będących już w ofercie firmy jak i nowo wprowadzanych do oferty firmy z wymaganiami polskiego i unijnego ustawodawstwa,
  • Współpraca z zagranicznymi partnerami firmy w zakresie rejestracji produktów,
  • Reprezentowanie firmy w kontaktach z Państwową Inspekcją Sanitarną, Inspekcją Weterynaryjną, Inspekcją Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych,
  • Kontrolowanie oznakowania produktów,
  • Uczestniczenie w kontrolach przeprowadzanych przez pracowników ww. Inspekcji,
  • Wsparcie w przygotowywaniu materiałów informacyjnych i reklamowych produktów (katalogi, ulotki),
  • Utrzymywanie właściwych relacji z klientami i kontrahentami wewnątrz i na zewnątrz firmy.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: Żywienie Człowieka, Technologia Żywności lub pokrewne)
  • Minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży suplementów diety lub produktów żywnościowych. Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy w jednostkach nadzoru (Inspekcja Sanitarna, Inspekcja Weterynaryjna, etc.) bądź na stanowisku związanym z analizami etykiet produktów spożywczych,
  • Znajomość polskiego oraz unijnego prawa żywnościowego,
  • Bardzo dobra znajomość MS Office (mile widziana znajomość Comarch ERP),
  • Znajomość narzędzi Lean Manufacturing (FMEA, PDCA, RCA itp.),
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Dobra organizacja własnej pracy,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Znajomość branży produktów żywnościowych i suplementów diety będzie dodatkowym atutem.

OFERUJEMY:

  • Przyjazne warunki pracy -nowe, przestrzenne biuro
  • Pracę w firmie posiadającej ugruntowaną pozycję w swojej branży i rozpoznawalną międzynarodową markę
  • Karty Multisport Plus w pełni finansowane przez pracodawcę
  • Opieka medyczna finansowana przez pracodawcę
  • Ubezpieczenie na życie
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycia doświadczenia
  • Miejsce parkingowe dla każdego pracownika

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV z klauzulą)
klikając w przycisk aplikuj.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy