Logo Pracuj.pl

Pracownik Działu ekonomicznego

Wojskowe Zakłady Uzbrojenia S.A.O firmie

  • Grudziądz, kujawsko-pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Wojskowe Zakłady Uzbrojenia S.A.

Parkowa 42

Grudziądz

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

M.in. udział w przygotowaniu budżetów i prognoz oraz analiza ich wykonania, współpraca z innymi zespołami w firmie.

Nasze wymagania

  • Wymagania:
  • wykształcenie wyższe (pożądany kierunek ekonomia, finanse),
  • sporządzanie kalkulacji kosztów,
  • łatwość redagowania dokumentów i analiza m.in. SWZ, umów,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel,
  • wysoce rozwinięte zdolności analityczne oraz skrupulatność i wnikliwość.
  • Wymagania pożądane:
  • udział w przygotowaniu budżetów i prognoz oraz analiza ich wykonania,
  • doświadczenie w negocjacjach,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • współpraca z innymi zespołami w firmie.

To oferujemy

  • karty rekreacyjno - sportowe FitProfit.

Pracownik Działu ekonomicznego, Parkowa 42, Grudziądz