Oferta pracy

Pracownik działu eksportu / importu

RAVIO firmie

RAVI

Galicyjska 7

Brzeźnica (pow. dębicki)

Ravi Sp. z o.o. jest wiodącym dostawcą artykułów do wyposażenia i dekoracji wnętrz oraz do kuchni i domowych prac porządkowych. Funkcjonujemy od wczesnych lat 90-tych ciesząc się statusem jednej z największych firm w Polsce działających w tej branży. Prowadzimy sprzedaż na terenie całego kraju w systemie presellingu. Zapewniamy kompleksową obsługę klienta za pośrednictwem profesjonalnie przygotowanych przedstawicieli handlowych - doradców klientów.

W związku z dynamicznym rozwojem Firmy poszukujemy do pracy osoby na stanowisko:
PRACOWNIK DZIAŁU EKSPORTU / IMPORTU
Miejsce pracy: Dębica, Brzeźnica
Region: podkarpackie

Opis stanowiska pracy:

  • Współpraca z aktualnymi partnerami handlowymi oraz pozyskiwanie nowych,
  • Stała weryfikacja ofert współpracy, prowadzenie negocjacji handlowych,
  • Udział w procesie projektowania nowych produktów.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office, w szczególności MS Excel,
  • Bardzo dobra praktyczna znajomość języka angielskiego (kontakt telefoniczny oraz e-mail),
  • Wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe,
  • Odpowiedzialność, sumienność, umiejętność łatwego nawiązywania i podtrzymywania kontaktów,
  • Preferowane doświadczenie w kontakcie z zagranicznymi partnerami handlowymi.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia,
  • Umowę o pracę na pełny etat,
  • Udział w targach międzynarodowych,
  • Udział w atrakcyjnych warsztatach szkoleniowych.
Aplikacje zawierające CV prosimy przesłać klikając w przycisk aplikowania.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy