Ta oferta pracy jest nieaktualna od 22 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik działu eksportu

  • Radom, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2018-03-05

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Huta szkła Solbika Sp. z o.o. istnieje na runku już od 21 lat. Od tego czasu działa nieprzerwanie oferując swoim klientom najwyższej jakości wyroby ze szkła. Obecnie nasza firma zatrudnia ponad 200 osób. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i współpracy z wieloma odbiorcami na całym świecie jesteśmy w stanie zaoferować szeroką gamę wzorów i kształtów obejmującą na chwile obecna około 1200 różnych modeli.

    W związku z dynamicznym rozwojem firmy obecnie poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:
    Miejsce pracy: Radom
    Numer referencyjny: EX/H

    Opis stanowiska:

    • pozyskiwanie nowych klientów,
    • bieżąca obsługa klientów i zamówień,
    • rozszerzanie sprzedaży produktów,
    • budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami firmy,
    • dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe - mile widziane kierunkowe (ekonomia),
    • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku - mile widziane,
    • umiejętność prowadzenia negocjacji i rozmów handlowych,
    • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie – warunek konieczny,
    • znajomość innych języków obcych będzie dodatkowym atutem,
    • prawo jazdy kat.B,
    • miejsce zamieszkania Radom i okolice.

    Oferujemy:

    • stabilne warunki zatrudnienia,
    • pracę w dynamicznie rozwijającej się  firmie,
    • ambitne wyzwania zawodowe,
    • możliwości rozwoju.

    CV prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ znajdujący się poniżej lub na dole ogłoszenia.