Ta oferta pracy jest nieaktualna od 108 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik działu eksportu

  • Radom, Maków Nowy (pow. radomski), mazowieckie
  • Specjalista
  • 2018-01-04

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Huta szkła Solbika Sp. z o.o. istnieje na runku już od 21 lat. Od tego czasu działa nieprzerwanie oferując swoim klientom najwyższej jakości wyroby ze szkła. Obecnie nasza firma zatrudnia ponad 200 osób. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i współpracy z wieloma odbiorcami na całym świecie jesteśmy w stanie zaoferować szeroką gamę wzorów i kształtów obejmującą na chwile obecna około 1200 różnych modeli.

    W związku z dynamicznym rozwojem firmy obecnie poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:
    Miejsce pracy: Radom/Maków (pow. radomski)
    Numer referencyjny: EX/H

    Opis stanowiska:

    Wsparcie pracowników działu eksportu w obszarze przygotowywania ofert, katalogów oraz dokumentacji handlowej i produkcyjnej. Bieżąca obsługa klientów i zamówień. Ścisła współpraca z działem produkcji i magazynem w zakresie realizacji zamówień.

    Wymagania:

    • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie – warunek konieczny
    • wykształcenie min. średnie
    • znajomość obsługi komputera i pakietu Ms Office
    • dobra organizacja czasu pracy
    • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku - mile widziane
    • znajomość innych języków obcych będzie dodatkowym atutem
    • prawo jazdy kat.B
    • miejsce zamieszkania Radom i okolice

    Oferujemy:

    • stabilne warunki zatrudnienia
    • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • ambitne wyzwania zawodowe
    • możliwości rozwoju

    Aplikacje zawierające CV prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ