Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik działu eksportu

PPHU DORMAXO firmie

4 0005 000 brutto / mies.
  • Klukowska 1
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

PPHU DORMAX

Klukowska 1

Warszawa

Firma Dormax-Blinds od ponad 20 lat działa w branży przesłon okiennych. Eksportujemy towary do ponad 30 krajów w Europie i na świecie. Poszukujemy osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • bieżąca obsługa klientów zagranicznych,
  • sporządzanie dokumentów handlowych,
  • współpraca z innymi działami w niezbędnym zakresie.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego i co najmniej dobra znajomość języka rosyjskiego,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • mile widziana znajomość procedur handlowych.

Oferujemy:

  • pracę w zgranym zespole,
  • pracę w firmie o międzynarodowym zasięgu,
  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Ogłoszenie archiwalne