Logo Pracuj.pl

Pracownik Działu Eksportu z językiem niemieckim

Labo Print S.A.O firmie

  • Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie partnerskich relacji z klientami
  • Dbałość o zachowanie najwyższych standardów obsługi
  • Koordynacja i nadzór realizacji zleceń
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy

Nasze wymagania

  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • Umiejętność organizacji pracy własnej i współpracy w zespole
  • Rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Wysoka kultura osobista

To oferujemy

  • Doskonała atmosfera
  • Nowoczesne narzędzia
  • Dynamiczny zespół
  • Rozpoznawalna marka
  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Wsparcie na każdym etapie
  • Szkolenia kierunkowe
  • Multisport dla twojej formy
  • Prywatna opieka medyczna Lux-Med

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • pikniki rodzinne

Pracownik Działu Eksportu z językiem niemieckim, Poznań