Pracownik działu export/import

  • Katowice, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 06.11.2017
  • Ważna jeszcze 15 dni (do 06.12.2017)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Salus International Sp. z o.o. istnieje od 1991 r. i jest jedną z liczących się hurtowni farmaceutycznych na rynku polskim. Misją naszej firmy jest kompleksowa obsługa farmaceutyczna aptek szpitalnych, otwartych, hurtowni oraz gabinetów stomatologicznych dbając przy tym o dobro i zdrowie pacjentów.

Praca w naszej firmie jest przygodą, która daje szansę tworzenia i realizacji niepowtarzalnych pomysłów. Salus International pozwala być samodzielnym, stawiać czoła wyzwaniom i doskonalić swoje umiejętności.

Cenimy ludzi ambitnych, uparcie dążących do celu, którzy z pasją podchodzą do życia i pracy. Sukcesem Salus International Sp. z o.o. są przede wszystkim ludzie, to dzięki nim firma należy do dynamicznie rozwijających się w Polsce spółek w branży farmaceutycznej.  Nasi pracownicy to ludzie ambitni, ciekawi i kreatywni, ale przede wszystkim ludzie podchodzący do swojej pracy z ogromną pasją.

W związku z dynamicznym rozwojem, aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice

Twoje zadania:

  • Obsługa aktualnych i pozyskiwanie nowych klientów zagranicznych
  • Przygotowanie ofert, prowadzenie rozmów i negocjacji handlowych
  • Tworzenie prostych projektów graficznych w zakresie opakowań leków

  • Wykształcenie wyższe
  • Bardzo dobrą znajomość języka angielskiego, mile widziana znajomość drugiego języka
  • Dobrą znajomość komputera (Word, Excel, Outlook)
  • Doświadczenie w handlu i/ lub w farmacji.
  • Samodzielność i skuteczność w działaniu
  • Umiejętności komunikacji interpersonalnej
  • Mile widziana znajomość programu Adobe Illustrator, Corel lub pokrewny

W zamian oferujemy:

  • Umowę o pracę, zastępstwo
  • Pracę  w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Pracę umożliwiającą zdobycie nowych doświadczeń zawodowych oraz rozwój własnych kompetencji
  • Narzędzia niezbędne do realizacji zadań

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie cv oraz listu motywacyjnego za pomocą  przycisku aplikuj.

Prosimy o umieszczenie w zgłoszeniu klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr.133. poz. 883".

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się