Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik działu exportu ds. ofertowania

SCREEN-LED Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.

umowa o pracę
5 50012 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
5 50012 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Inowrocław

    Inowrocław, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Opis stanowiska:

sporządzanie nowych ofert handlowych na podstawie zapytań od klientów

bieżącą obsługę i aktualizację bazy ofertowej

sporządzanie i obieg dokumentacji handlowej

kontakt z klientem

bieżące raportowanie o wynikach pracy

wyjazdy służbowe – uczestnictwo w targach

Nasze wymagania

Umiejętności:

znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

dokładność

umiejętność organizacji czasu pracy

znajomość branży mechanicznej (mile widziana)

znajomość programu Excel

doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku i znajomość drugiego języka obcego będzie dodatkowym atutem

Cechy charakteru:

nastawienie na cel

samodzielność w działaniu

kreatywność i inicjatywa w pracy

poczucie humoru

samodyscyplina

zdolności organizacyjne

To oferujemy

Oferujemy:

pracę na umowę o pracę

pracę w młodym zespole

motywacyjny system wynagrodzenia: podstawa + wysokie premie zależne od wyników

dużą samodzielność

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

O nas

Firma SCREEN-LED specjalizuje się głównie w produkcji oraz sprzedaży mobilnych Ekranów LED oraz innych innowacyjnych produktów. Posiadamy własną produkcję przyczep oraz kontenerów usytuowaną w nowym obiekcie w Inowrocławiu. Sprzedaż jest realizowana głównie na export. Posiadamy bardzo zgrany młody zespół chętny do podjęcia nowych wyzwań. Jeżeli chcesz dołączyć do naszego teamu - zgłoś się.

Więcej info: www.screen-led.com