Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik działu fakturowania i reklamacji

A&M Premium Distribution spółka z ograniczona odpowiedzialnością sp.k.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • obsługa reklamacji klienta, prowadzenie dokumentacji, monitorowanie procesu

  • wystawianie faktur, korekt, dokumentów magazynowych

  • realizowanie zamówień w systemie Enova

  • weryfikacja poprawności zamówień

  • kontrola stanów magazynowych

  • przygotowywanie raportów sprzedaży

  • współpraca z handlowcami

  • kontakt z klientami

  • kontakt z magazynem zewnętrznym

Nasze wymagania

  • wysoka kultura osobista i komunikatywność

  • umiejętność pracy w zespole

  • zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych obowiązków

  • dobra organizacja czasu pracy, dokładność

  • podstawowa znajomość języka angielskiego

  • dobra znajomość obsługi Microsoft Excel, Word

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • znajomość systemu Enova

To oferujemy

  • pracę w firmie, której kapitałem są ludzie

  • stabilność zatrudnienia

  • zatrudnienie na umowę o pracę

  • praca w niedużym przyjaznym młodym zespole

  • pracę z rozpoznawalnymi na całym świecie renomowanymi markami premium

  • szkolenie wprowadzające

  • praca od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17

  • narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków

  • atrakcyjne wynagrodzenie

A&M Premium Distribution spółka z ograniczona odpowiedzialnością sp.k.

Firma A&M Premium Distribution – oficjalny dystrybutor profesjonalnych produktów i akcesoriów fryzjerskich firm takich jak:

KEVIN.MURPHY, ALTERNA, ORIBE, OLAPLEX, ELEVEN AUSTRALIA, #MYDENTITY, SHOWPONY, FRAMAR

Przewiń do profilu firmy