Oferta pracy

Pracownik Działu Fakturowania

Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.

Pomorska 115B

Prawobrzeże

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • Prawidłowe i zgodne z obowiązującymi przepisami wystawianie dokumentów sprzedaży, korekt, wystawianie i rejestrowanie dokumentów przewozowych;

  • Kontrolowanie prawidłowego obiegu dokumentów;

  • Udział w procesie reklamacji;

  • Gotowość do pomocy w przygotowaniu i przeprowadzaniu okresowych spisów zapasów i inwentaryzacji.

Nasze wymagania

  • Dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym (6:00-14:00, 8:00-16:00, 22:00-6:00);

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

  • Umiejętności szybkiego uczenia się;

  • Sumienności i uczciwości;

  • Chęci podjęcia stałej pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • ubezpieczenie lekowe - do 80% rabatu na leki na receptę

  • bezpłatny dostęp do platformy Legimi

  • dostęp do platformy eTutor

PGF JEST JEDNĄ Z NAJWIĘKSZYCH HURTOWNI LEKÓW W POLSCE

Każdego dnia sprzedajemy milion opakowań produktów

Każdego dnia wysyłamy kilkaset samochodów do kilkunastu tysięcy odbiorców

W ofercie mamy kilkanaście tysięcy produktów, każdy z nich opisujemy kilkudziesięcioma parametrami

Jest kilkaset parametrów opisujących każdego odbiorcę

I TO WSZYSTKO ZMIENIA SIĘ W CZASIE

Przewiń do profilu firmy