Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Działu Finansów

  • Będzin, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 27.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Schade Polska jest międzynarodową i dynamicznie rozwijającą się firmą zajmującą się drogowym transportem rzeczy. Świadczymy dla naszych klientów kompleksowe usługi w zakresie krajowego i międzynarodowego transportu towarowego, a główną osią działalności firmy jest transport szkła płaskiego. Obecnie do naszego biura w Będzinie, poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Będzin

    Zakres obowiązków:

    • Dekretacja dokumentów
    • Terminowe rozliczanie dokumentów zgodnie z procedurami
    • Rozliczanie zaksięgowanych zaliczek
    • Obsługa systemu bankowego firmy
    • Prowadzenie kasy
    • Raportowanie
    • Ewidencja kosztów przy użyciu odpowiednich aplikacji
    • Wsparcie działu finansów w bieżących zadaniach

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe (rachunkowość i finanse, zarządzanie, ekonomia)
    • Dokładność
    • Umiejętność organizacji własnej pracy
    • Dobra znajomość pakiety MS Office (w szczególności MS Excel)
    • Mile widziana znajomość języka angielskiego

    Oferujemy:

    • Stabilną pracę w prężnie rozwijającej się firmie
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia
    • Pracę w młodym, dynamicznym zespole
    Osoby zainteresowane prosimy o składanie aplikacji w formie CV oraz Listu Motywacyjnego z klauzulą do dnia 15 kwietnia 2018 r. klikając w przycisk aplikowania.

    Kontakt telefoniczny pod numerem: 32 260 15 74

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.