Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik działu finansów

SEC POMORZE sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Twarda 12

Młyniska

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • sprawdzanie dokumentów pod kątem formalnym, rejestracja faktur w systemie ,

  • wystawianie dokumentów księgowych (faktury oraz inne dokumenty),

  • rozliczenia i monitoring należności/ zobowiązań,

  • dbałość o prawidłowy i terminowy obieg dokumentów .

Nasze wymagania

  • wymagania język angielski na poziomie komunikatywnym (a co najmniej umożliwiającym komunikację mailową z klientem) ,

  • bardzo dobra znajomość pakietu Office, w tym szczególności Excel,

  • preferowane wykształcenie wyższe, ekonomiczne będzie dodatkowym atutem,

  • znajomość podstaw polskiego prawa podatkowego oraz zasad księgowości,

  • mile widziane doświadczenie w pracy w księgowości /dziale finansów,

  • mile widziane doświadczenie z oprogramowaniem Comarch Optima,

  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole oraz współpracy z wszystkimi działami firmy,

  • sumienność, dokładność, samodzielność w powierzonym zakresie pracy

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • pracę w przyjaznej atmosferze, dającą możliwość rozwoju,

  • prywatną opiekę medyczną oraz kartę Multisport,

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,

  • dofinansowanie do nauki języków obcych,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat w biurze w godzinach 7.30-15.30.

O nas

Grupa SEC od 2010 roku, jako spółka SEC Pomorze Sp. z o.o., jest znaczącą marką w branży przemysłu morskiego. Wykonujemy usługi z zakresu produkcji konstrukcji stalowych, instalacji rurociągów przemysłowych oraz konstrukcji przemysłu offshore i wind offshore.

Grupa SEC świadczy usługi na terenie Polski, jak i na rynkach międzynarodowych. Naszymi klientami są światowe koncerny takie jak: Aker, Kvaerner AS, Konecranes Lifting Business, Aker Solutions oraz Frontica.

Na potrzeby nadchodzącego projektu poszukujemy osób na stanowisko Brygadzista / Foreman konstrukcji i rurociągów.