Pracownik Działu Finansów

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 24.07.2018
  • Ważna jeszcze 3 dni (do 23.08.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Kim jesteśmy?

    Grupa Integer.pl jest liderem w oferowaniu nowoczesnych usług logistycznych w Polsce. Posiada liczącą 5000 urządzeń międzynarodową sieć Paczkomatów® w Polsce, Wielkiej Brytanii i we Włoszech. Obecnie Grupa Integer jest częścią Advent International, jednego z największych funduszy inwestycyjnych w świecie.
    Dzięki wsparciu inwestora oraz przy wykorzystywaniu przewag technologicznych i świetnej kadrze pracowników zamierza osiągnąć pozycję lidera na polskim, a znaczącego operatora na europejskim rynku logistyki dla e-commerce.

    Miejsce pracy: Kraków

    Obowiązki:

    • Weryfikowanie i dekretowanie dokumentów( finansowych, księgowych),
    • Wprowadzanie dokumentów do systemu,
    • Księgowanie dokumentów i kontrola poprawności sald w księgach,
    • Kontakt z kontrahentami (wyjaśnianie niezgodności, pozyskiwanie istotnych informacji),
    • Księgowanie wyciągów bankowych, rozliczanie kont,
    • Współudział w zamknięciu miesiąca i roku obrotowego,
    • Tworzenie analiz i raportów na potrzeby działu.

    Wymagania:

    • Mile widziane wykształcenie kierunkowe,
    • Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku( księgowość/finanse),
    • Dobra znajomość zasad rachunkowości oraz przepisów podatkowych,
    • Mile widziana znajomość programu CDN Optima,
    • Samodzielność w działaniu, systematyczność i dokładność,
    • Umiejętność organizacji i planowania zadań, terminowości,
    • Chęć rozwoju i umiejętności pracy w zespole.

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji,
    • Bardzo duże możliwości rozwoju zawodowego,
    • Ciekawą pracę w młodym i ambitnym zespole,
    • Dofinansowaną opiekę medyczną i kartę Multisport.