Ta oferta pracy jest nieaktualna od 166 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Działu Finansowo-Księgowego - Samodzielny Księgowy

  • Łódź, łódzkie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-03-08

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Spółka Liberty Motors S.A działa głównie w branży motoryzacyjnej. Obecnie posiadamy trzy największe w Polsce salony motocyklowe. Jesteśmy autoryzowanym dealerem takich marek motocyklowych jak: HARLEY DAVIDSON, BMW, DUCATI, YAMAHA, PIAGGIO, VESPA, GILERA,  jak również dystrybutorem części i akcesoriów czołowych producentów z oferty Inter Motors.

    Jesteśmy największym operatorem sieci Inter Cars posiadającym 31 filii w 3 województwach.

    Oprócz motoryzacji Spółka prężnie działa na rynku nieruchomości.
    PRACOWNIK DZIAŁU FINANSOWO-KSIĘGOWEGO / SAMODZIELNY KSIĘGOWY
    Miejsce pracy: Łódź

    OPIS STANOWISKA PRACY

    • ewidencja dokumentów finansowo–księgowych, zgodnie z wymaganiami ustawy o rachunkowości i obowiązującymi przepisami prawa podatkowego,
    • aktywny udział w pracach zamknięcia okresów księgowych, w tym uzgadnianie kont syntetycznych i analitycznych,
    • współudział w przygotowywaniu niektórych deklaracji,
    • monitorowanie bieżących zmian prawa podatkowego, bilansowego w powierzonym obszarze.

    WYMAGANIA

    • umiejętność komunikacji i współpracy w zespole,
    • znajomość przepisów z zakresu rachunkowości oraz podstaw z przepisów podatkowych,
    • przynajmniej dobra znajomość Excela,
    • znajomość programu księgowego Symfonia mile widziana,
    • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

    OFERUJEMY

    • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
    • pracę w młodym i dynamicznym zespole,
    • konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia,
    • rozwój zawodowy,
    • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

    Oferty (CV i list motywacyjny) z podaniem stanowiska w tytule wiadomości prosimy przesyłać
    za pomocą przycisku aplikowania w terminie 14 dni od ukazania się ogłoszenia.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Liberty Motors S.A z siedzibą w Łodzi."