Oferta pracy

Pracownik Działu Floty

Integer Group Services Sp. z o.oO firmie

  • Wielicka 28/b, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa zlecenie
  • część etatu
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)

Integer Group Services Sp. z o.o

Wielicka 28/b

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • odbiór i wydanie samochodów dla pracowników Grupy Kapitałowej INTEGER

  • relokacje pojazdów między biurami, oddziałami INPOST

  • wykonywanie oględzin pojazdów (weryfikacja stanu wizualnego pojazdu)

  • wprowadzanie danych do systemu

  • przejazd samochodami do serwisów/myjni

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kat. B i minimum trzy lata doświadczenia w prowadzeniu samochodu

  • dyspozycyjność w tygodniu (w godzinach 8-16)

  • znajomość obsługi komputera i pakietu Office

  • terminowość wykonywanych zleceń/usług

  • motywacja i chęć do pracy

To oferujemy

  • umowę zlecenie

  • zatrudnienie w najbardziej dynamicznie rozwijającej się firmie logistycznej w Polsce

  • koleżeńską atmosferę w zespole

  • możliwość rozwoju w strukturach firmy

Jesteśmy firmą kurierską, której wizytówką jest wyjątkowa usługa niedostępna u innych - Paczkomaty. Stawiamy na nowoczesność i rozwiązania zapewniające jak największy komfort naszym Klientom. Obecnie funkcjonuje 11 000 Paczkomatów na terenie całej Polski, a ich liczba stale się powiększa!

Przewiń do profilu firmy