Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Działu Floty

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2018-09-17

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Europcar Polska

    Miejsce pracy: Warszawa

    Międzynarodowa sieć wynajmu samochodów - Europcar poszukuje:

    Pracownika do kilkuosobowego zespołu zajmującego się administracją floty

    www.europcar.pl

    Miejsce pracy: Warszawa - Poleczki Park

    Opis stanowiska:

    • organizacja oraz logistyka związana z zakupami samochodów
    • organizacja oraz logistyka związana z sprzedażą samochodów
    • rejestracja pojazdów
    • ubezpieczenia
    • likwidacja szkód komunikacyjnych
    • bieżący nadzór nad stanem technicznym pojazdów (ponad ok. 2000 pojazdów)

    Wymagania:

    • minimum wykształcenie średnie (związanego z motoryzacją, będzie dodatkowym atutem)
    • znajomość rynku motoryzacyjnego
    • prawo jazdy kat. B (minimum od 2 lat)
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • obsługa komputera oraz programów biurowych (arkusz kalkulacyjny, edytor tekstu itp.)
    • dyspozycyjność,
    • umiejętność pracy w zespole.
    • znajomość kolejnego języka obcego będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • pracę w międzynarodowej sieci
    • dofinansowanie zajęć sportowych
    • dofinansowanie prywatnej opieki zdrowotnej
    • dofinansowanie polisy ubezpieczeniowej na życie
    • fundusz świadczeń socjalnych

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV) wraz z poniższym oświadczeniem:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Inter Best 97 Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Poleczki 35 i przechowywanie ich przez okres rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 roku o Ochronie Danych Osobowych).”

    Zastrzegamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Inter Best 97 Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Poleczki 35 i przechowywanie ich przez okres rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 roku o Ochronie Danych Osobowych).

    Informujemy, że Administratorem Danych Osobowych jest Inter Best 97 Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Poleczki 35 a dane będą przetwarzane w celu i zakresie niezbędnym do rekrutacji. Mają Państwo prawo do wglądu w treść Państwa danych i ich usuwania oraz poprawiania.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.