Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Działu Grantów i Dotacji

Fundacja Instytut Studiów WschodnichO firmie

Fundacja Instytut Studiów Wschodnich

Solec 85

Warszawa

organizator Forum Ekonomicznego,
Poszukuje kandydatów na stanowisko:

Obowiązki na stanowisku pracy:

  • poszukiwanie źródeł finansowania działań statutowych Fundacji,
  • pisanie wniosków o dotacje na działalność statutową i gospodarczą,
  • pozyskiwanie Partnerstw,
  • koordynacja dotowanych projektów

Wymagania:

  • wyższe wykształcenie
  • doświadczenia w pozyskiwaniu funduszy ze środków krajowych i zagranicznych
  • kreatywność i umiejętność samodzielnego działania
  • biegła znajomości środowiska Windows
  • znajomość języka angielskiego
  • odpowiedzialność, dokładność

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Ciekawą i twórczą pracę przy niepowtarzalnym projekcie o zasięgu międzynarodowym,
  • Możliwość wykorzystania własnych pomysłów i ciekawych rozwiązań,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania,
  • Stały kontakt z językiem obcym
  • Wyjazdy krajowe i zagraniczne
Rekrutacja składa się z dwóch etapów.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w jezyku polskim i angielskim.
Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzenia tylko na wybrane oferty

Ogłoszenie archiwalne