Oferta pracy

Pracownik Działu Gwarancji

BMW M-Cars

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa administracja procesu gwarancyjnego

  • Rozliczanie napraw gwarancyjnych

  • Przygotowywanie i wysyłanie zleceń gwarancyjnych

  • Fakturowanie zleceń gwarancyjnych

  • Rozpatrywanie zgłoszeń gwarancyjnych

  • Sporządzanie dokumentacji i nadzór nad jej obiegiem

  • Archiwizacja zleceń gwarancyjnych

  • Nadzór nad kampaniami serwisowymi

  • Prowadzenie magazynu części gwarancyjnych

  • Współpraca z Mistrzami Serwisu, Doradcami Serwisowymi i Mechanikami

Nasze wymagania

  • Min. rok doświadczenia pracy w branży motoryzacyjnej

  • Doświadczenie pracy w dziale gwarancji

  • Wykształcenie min. średnie

  • Prawo jazdy kat. B

  • Wiedza z zakresu budowy, technologii i eksploatacji samochodów

  • Dyspozycyjność do pracy 5 dni w tygodniu i w jedną sobotę w miesiącu

  • Dokładność, dobra organizacja pracy i samodzielność

  • Zdolności komunikacyjne oraz umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Możliwość spełnienia swoich ambicji oraz rozwoju w marce, której produkty są powszechnie rozpoznawalne oraz cieszą się nienaganną renomą na całym świecie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Realną możliwość rozwoju w strukturze firmy – w tym możliwość awansu na stanowisko Specjalisty ds. Gwarancji lub Doradcy Serwisowego

BMW M-Cars

Cechuje Cię dokładność i dobra organizacja pracy? Samochody to Twoja pasja? Dołącz do Zespołu Serwisu BMW M-Cars – firmy, która łączy prestiż marki BMW z ugruntowaną pozycją na rynku. Jeżeli cechuje Cię skrupulatność, uczciwość i dobra komunikacja, w połączeniu z rzetelnym i terminowym realizowaniem zadań, mamy dla Ciebie idealną pracę.

Przewiń do profilu firmy