Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Działu Handlowego

PRO Sp. z o.o.O firmie

  • Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie przedstawicieli handlowych w ich bieżących działaniach w zakresie obsługi klientów i realizacji zamówień

  • przygotowywanie dokumentacji eksportowej

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie

  • bardzo dobra organizacja pracy i nastawienie na rozwiązywanie problemów

  • znajomość programów do fakturowania oraz pakietu MS Office (w szczególności Excel)

  • doświadczenie w pracy w dziale handlowym

  • umiejętność analitycznego myślenia

  • dyspozycyjność i zaangażowanie

  • mile widziana wiedza z zakresu obiegu dokumentów dot. gospodarki magazynowej

To oferujemy

  • pracę w firmie będącej liderem na rynku

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz stabilne warunki zatrudnienia

  • bardzo dobre warunki pracy w zgranym zespole

PRO Sp. z o.o.

Firma PRO Spółka z o.o. istnieje od 1991 roku i jest obecnie wiodącym na polskim rynku producentem narzędzi pomiarowych, budowlanych oraz techniki laserowej.

Przewiń do profilu firmy