Pracownik Działu Handlowego

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 20.09.2018
  • Ważna jeszcze 2 dni (do 20.10.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "ARPIS" sp. z o.o.

    PHU Arpis Sp z. o.o. firma działająca na rynku od 1991 roku,
    posiadająca 15 sklepów detalicznych oraz zajmująca się sprzedażą hurtową, poszukuje do działu handlowego pracownika na stanowisko:

    Miejsce pracy: Bydgoszcz
    Numer referencyjny: Pracownik działu handlowego

    Obowiązki:

    • wyjazdy do placówek detalicznych należących do pracodawcy
    • ocena pracy placówek detalicznych należących do pracodawcy
    • przyjmowanie towaru zakupionego od dostawców
    • przygotowywanie wysyłki towaru do placówek detalicznych należących do pracodawcy
    • znajomość pełnej gamy towarów oferowanej przez hurtownię
    Wymagania:
    • prawo jazdy kat. B
    • dobra organizacja pracy
    • skrupulatność
    • odpowiedzialność

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • stabilną pracę
    • pracę w spokojnej atmosferze

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.