Pracownik Działu Handlowego

  • Chmielów (pow. tarnobrzeski), podkarpackie
  • Specjalista
  • 21.11.2018
  • Ważna jeszcze 6 dni (do 21.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Chmielów (praca w TSSE ok. 10 km od Tarnobrzega)
    Miejsce pracy: Chmielów (pow. tarnobrzeski)

    Kim jesteśmy?

    Firma Fenix Metals to jeden z najbardziej zaawansowanych technologicznie podmiotów zajmujących się procesami recyklingu metali nieżelaznych, największy w Europie producent stopów lutowniczych i drugi pod względem wielkości wytwórca czystej cyny.

    Dlaczego warto u nas pracować?

    Jeśli poszukujesz stabilnego zatrudnienia, cenisz sobie bezpieczeństwo socjalne i jasne oraz uczciwe zasady, jak również dobrą atmosferę w pracy, DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU.

    Zadania:

    • przygotowanie i obsługa dokumentacji wysyłkowej oraz obsługa dokumentacji nabywanych materiałów i surowców
    • prowadzenie rejestrów otrzymywanych surowców i wysyłanych produktów
    • kontakt z dostawcami i odbiorcami w zakresie realizacji transakcji zakupów i sprzedaży
    • zamawianie wybranych materiałów
    • przygotowywanie miesięcznych podsumowań i analiza zakupów i sprzedaży

    Wymagania:

    • znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację w mowie i piśmie
    • dobra znajomość Excela
    • komunikatywność oraz wysoka kultura osobista
    • dobra organizacja pracy
    • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

    Oferujemy:

    • umowę o pracę na cały etat
    • profesjonalne i przyjazne środowisko pracy
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • systemy szkoleń
    • możliwość zdobywania nowych kwalifikacji i doświadczeń
    • program bezpłatnych posiłków regeneracyjnych
    • fundusz świadczeń socjalnych

    Aplikacje (cv i list motywacyjny) prosimy przesyłać za pomocą formularza dostępnego pod przyciskiem APLIKUJ poniżej

    Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z kandydatami, których profil zawodowy odpowiada warunkom ogłoszenia.

    Prosimy o dołączenie do CV następującego oświadczenia:

    „Zgodnie z art. 6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji."

    Informujemy, że Administratorem danych jest Fenix Metals  Sp. z o.o. z siedzibą w Chmielowie przy ulicy Strefowej 13. Dane są zbierane dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia. Podanie danych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.

    Informujemy, że nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.