Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik działu handlowego ds. wsparcia IT - Wsparcie działu handlowego IT

MERAN POINT sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  • Bysławska 82, Wawer, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Bysławska 82

Wawer

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Pomoc w zarządzaniu masowymi dostawami akcesoriów IT do użytkowników końcowych (lokalnie i za pośrednictwem usług pocztowych)

  • Prace związane z doborem, konfiguracją i wdrażaniem sprzętu IT

  • Analiza dokumentacji sprzętowej i konsultacja z innymi pracownikami

  • Tworzenie specyfikacji technicznych sprzętu pod oferty

  • Tworzenie zestawień cenowych sprzętu pod oferty

  • Współpraca z całym zespołem firmy

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość infrastruktury IT klienta końcowego (komputery osobiste)

  • Dobra znajomość oprogramowania Microsoft (Windows 10, Pakiet Office)

  • Podstawowa znajomość i zrozumienie protokołów sieciowych i infrastruktury sieciowej

  • Umiejętność organizacji pracy oraz pracy pod presją

  • Znajomość języka angielskiego B1/B2 - praca z dokumentacją techniczną

  • Stale podnosi swoja wiedzę i doskonali umiejętności w związku z pełnioną funkcją i przyjętą odpowiedzialnością.

  • Uczestniczy w spotkaniach organizowanych przez firmę na terenie.

  • Przestrzega obowiązujących procedur, zasad i norm w firmie.

  • Stosuje się do poleceń przełożonego, a swoją postawą i działaniem potwierdza troskę o interesy i opinię firmy.

To oferujemy

  • przyjazną atmosferę pracy

  • prywatną opiekę medyczną

  • szkolenia i możliwość rozwoju

O nas

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą informatyczną. Specjalizujemy się w doradztwie technologicznym, usługach oraz dostawach, utrzymaniu i optymalizacji szeroko rozumianych rozwiązań IT. Stawiamy na najlepszych, stabilnych i sprawdzonych producentów. Zakres oferowanych technologii zależy przede wszystkim od potrzeb i wymagań naszych klientów. Wspólnie z klientami pracujemy również nad optymalizacją kosztów operacyjnych uwzględniając zarówno krótki jak i długi okres finansowania realizowanych przedsięwzięć. Doradzamy w wyborze najlepszych rozwiązań informatycznych oferując kompleksowe usługi wdrożeniowe oraz serwisowe.