Ta oferta pracy jest nieaktualna od 270 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Działu Handlowego - Handlowiec

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 25.09.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    W naszej firmie najcenniejszym aktywem są ludzie. Nasz zespół budujemy z profesjonalnych, dynamicznych i otwartych na nowe wyzwania pracowników. Cenimy sobie inicjatywę i motywację do podejmowania nowych wyzwań oraz odpowiedzialność.
    Oferujemy pracę w zgranym zespole z możliwością rozwoju i samorealizacji. Zależy nam bardzo, aby nasi pracownicy nieustannie się rozwijali i czuli satysfakcję ze swojej pracy.
    Pracownik działu handlowego / Handlowiec / Stal
    Miejsce pracy: Kraków
    Opis stanowiska:
    • prowadzenie aktywnej i konsekwentnej polityki zakupów i sprzedaży w dziale sprzedaży wyrobów hutniczych,
    • negocjacje handlowe: cen, terminów dostaw oraz warunków dostaw,
    • aktywne poszukiwanie nowych dostawców i odbiorców,
    • weryfikacja najkorzystniejszych ofert,
    • budowanie długofalowych relacji z obecnymi kontrahentami krajowymi i zagranicznymi,
    • praca ma charakter stacjonarny w siedzibie firmy w Krakowie.

    Wymagania:
    • wykształcenie co najmniej średnie,
    • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym - warunek konieczny,
    • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
    • komunikatywność, samodzielność i kreatywność w poszukiwaniu rozwiązań,
    • zaangażowanie, konsekwencja i determinacja w osiąganiu celów,
    • obsługi komputera,
    • prawa jazdy kat B.

    Oferujemy:
    • ciekawą pracę i możliwość rozwoju w Firmie o ugruntowanej pozycji,
    • współpracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole,
    • stabilność zatrudnienia,
    • umowę o pracę na pełny etat.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku aplikowania.

    Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z poźn. zm.)