Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik działu handlowego

OVOVITAO firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja zamówień Klientów firmy (email, telefon),

  • Wprowadzanie zamówień, faktur w systemie księgowym,

  • Bieżący kontakt z Działem Produkcji.

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość programu MS Office,

  • Dobra organizacja pracy,

  • Komunikatywność,

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Znajomość programu CDN XL.

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • Stabilne warunki zatrudnienia,

  • Umowę o pracę na pełen etat.

OVOVITA

Zakład przetwórstwa jaj OVOVITA to jedno z największych i najnowocześniejszych tego typu przedsiębiorstw w Europie. Specjalizujemy się w produkcji oraz przetwórstwie jaj spożywczych.

Przewiń do profilu firmy