Logo Pracuj.pl

Pracownik Działu Handlowego

POL-SKONE Sp. z o.o.O firmie

  • Lublin
    Lublin, lubelskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa klientów inwestycyjnych, detalicznych i hurtowych firmy
  • Utrzymywanie kontaktów z obecnymi klientami oraz wyszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów
  • Bieżące prowadzenie dokumentacji z działań handlowych
  • Koordynacja wysyłek i działań logistycznych
  • Realizacja celów handlowych
  • Uczestnictwo w targach branżowych oraz szkoleniach klientów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office)
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji i ofertowania produktu
  • Szybkie przyswajanie nowej wiedzy i umiejętności
  • Komunikatywność i zdolności interpersonalne
  • Wysoka kultura osobista
  • Umiejętność organizacji pracy własnej, samodzielność w realizacji powierzonych zadań
  • Mile widziana znajomość branży stolarki budowlanej
  • Prawo jazdy kategorii B.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjny system wynagradzania
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Dużą samodzielność.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentów (CV i listu motywacyjnego)

Pracownik Działu Handlowego, Lublin