Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Działu Handlowego

POL-SKONE Sp. z o.o.O firmie

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Osoba na tym stanowisku na bieżąco wspiera pracę Dystrybutorów POL-SKONE. Tworzy oferty, monitoruje przebieg zamówień klientów hurtowych i detalicznych oraz prowadzi korespondencję handlową.

  • Obsługa klientów inwestycyjnych, detalicznych i hurtowych firmy.

  • Utrzymywanie kontaktów z obecnymi klientami oraz wyszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów.

  • Bieżące prowadzenie dokumentacji z działań handlowych.

  • Koordynacja wysyłek i działań logistycznych.

  • Przestrzeganie obowiązujących w firmie zasad polityki cenowej i rabatowej.

  • Realizacja celów handlowych (budżetu firmy) określonych przez Zarząd.

  • Uczestnictwo w targach branżowych oraz szkoleniach klientów.

Nasze wymagania

  • Posiadanie wykształcenia minimum średniego.

  • Znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office).

  • Znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub rosyjskiego w mowie i piśmie.

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

  • Umiejętność prowadzenia negocjacji i ofertowania produktu.

  • Opanowanie wiedzy o ofercie firmy w krótkim czasie.

  • Dyspozycyjność.

  • Komunikatywność i zdolności interpersonalne.

  • Wysoka kultura osobista.

  • Umiejętność organizacji pracy własnej oraz samodzielność w realizacji powierzonych zadań.

  • Mile widziana będzie znajomość branży stolarki budowlanej.

  • Posiadanie prawa jazdy kategorii B;

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej i dynamicznie rozwijającej się firmie - tylko na umowę o pracę lub płatne staże.

  • Atrakcyjny system wynagradzania - doceniamy zaangażowanie.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji dzięki finansowanym szkoleniom branżowym.

  • Dużą samodzielność na stanowisku pracy.

  • Bardzo dobrą i przyjazną atmosferę pracy.