Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Działu Handlowego

ZAKŁAD CERAMIKI BUDOWLANEJ "OWCZARY" R.E.R. STĘPIEŃ SP.J.O firmie

  • Owczary (pow. opoczyński)

    Owczary (pow. opoczyński), łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • bezpośrednia, telefoniczna oraz mailowa obsługa klienta, przyjmowanie, analiza zamówień

  • i potwierdzanie ich z klientami;

  • wystawianie faktur sprzedażowych oraz dokumentów magazynowych;

  • koordynacja wysyłek wyrobu gotowego i dokumentacji do klienta;

  • przygotowywanie raportów sprzedażowych;

  • realizacja procedur obiegu informacji i dokumentacji w firmie.

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe kierunkowe;

  • doświadczenie na podobnym stanowisku pracy;

  • dobra znajomość obsługi komputera (Word, Exel)

  • mile widziana znajomość programu SYMFONIA;

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów i wysoka kultura osobista;

  • samodzielność i dokładność w działaniu;

  • umiejętność pracy w zespole;

  • dokładność i skrupulatność przy wprowadzaniu danych;

  • umiejętność pracy w warunkach stresu i pod presją czasu.

To oferujemy

  • umowę o pracę w prężnie rozwijającej się firmie o stabilnej sytuacji rynkowej;

  • atrakcyjne warunki finansowe;

  • niezbędne narzędzia pracy;

  • szkolenia rozwijające.

ZAKŁAD CERAMIKI BUDOWLANEJ "OWCZARY" R.E.R. STĘPIEŃ SP.J.

ZAKŁAD CERAMIKI BUDOWLANEJ "OWCZARY" funkcjonuje nieprzerwanie od 30 lat. Jest nowoczesnym polskim przedsiębiorstwem wytwarzającym szeroki asortyment ceramiki budowlanej. Produkcję opieramy na najnowocześniejszej technologii i własnym surowcu. Naszym celem jest osiągnięcie znaczącej pozycji na rynku, w produkcji i sprzedaży ceramiki budowlanej. Dlatego poszukujemy osób, które dzięki odpowiedniemu przygotowaniu zawodowemu, kwalifikacjom i zaangażowaniu chcą przyczynić się do rozwoju naszej Firmy. W zamian oferujemy możliwość kształtowania własnej drogi zawodowej, zdobywania doświadczeń i osobistego rozwoju.

Przewiń do profilu firmy