Ta oferta pracy jest nieaktualna od 23 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Działu Handlowego

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 27.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Lorien Group Sp. z o. o. Sp. k. – jesteśmy ekspertami w zakresie projektowania i wyposażania najlepszych w Polsce obiektów gastronomicznych. Naszym Klientom oferujemy wiedzę i doświadczenie zdobyte podczas 22-letniej obecności na rynku. Doradzamy przy doborze najwyższej jakości sprzętu i rozwiązań. Wśród naszych Klientów są: Ikea, Stadion Narodowy, Hotel Arłamów, Hilton, Sheraton, Google Polska, Volkswagen, Lidl, Orlen, restauracja Belvedere i wielu innych.

    Poszukujemy osób na stanowisko:

    PRACOWNIK DZIAŁU HANDLOWEGO

    Miejsce pracy: Poznań

    GŁÓWNE ZADANIA

    • telefoniczna i mailowa obsługa kontrahentów firmy (krajowych i zagranicznych);
    • przygotowywanie ofert sprzedaży;
    • przyjmowanie i realizacja zamówień;
    • organizacja i koordynacja transportów: krajowych i zagranicznych;
    • przygotowywanie zestawień i porównań produktów;
    • przyjmowanie i wystawianie faktur;
    • przygotowywanie dokumentacji handlowej.

    WYMAGANIA

    • doświadczenie na podobnym stanowisku,
    • wykształcenie min. średnie,
    • bardzo dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office);
    • umiejętność działania pod presją czasu;
    • wielozadaniowość;
    • umiejętność pracy w zespole,
    • znajomość CDN XL będzie dodatkowym atutem;
    • doświadczenie w imporcie/eksporcie będzie dodatkowym atutem;
    • znajomość j. angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację (zarówno w mowie jak i piśmie);

    OFERUJEMY

    • ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
    • umowę o pracę,
    • atrakcyjne wynagrodzenie,
    • pracę w młodym i dynamicznym zespole,
    • szkolenia podnoszące kwalifikacje.
    Zgłoszenia zawierające CV prosimy przesyłać za pomocą APLIKUJ

    Mile widziane dołączenie referencji z poprzednich miejsc pracy.

    Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji niniejszego oraz przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.97 r., Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)”.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.