Ta oferta pracy jest nieaktualna od 443 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Działu Handlowego

  • śląskie
  • Specjalista
  • 07.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    AxPro Carpets Sp. z o.o.

    Firma Kowary AxPro Carpets Sp. z o.o. - producent i dostawca pokryć podłogowych. Lider rynku w dostarczaniu do inwestycji, budowy, modernizacji hoteli, biur i statków pasażerskich, poszukuje kandydata na stanowisko:

    Region: śląskie

    Opis stanowiska:

    Bezpośrednie kontakty z inwestorami, architektami, projektantami, generalnymi wykonawcami i innymi decydentami uczestniczącymi w procesie inwestycyjnym w obiektach użyteczności publicznej (hotele, biurowce, sale widowiskowe).

    Wymagania:

    • Doświadczenie na samodzielnych stanowiskach w dostarczaniu usług lub produktów wyposażenia wnętrz do inwestycji typu hotele, biurowce, sale widowiskowe i inne obiekty użyteczności publicznej
    • Predyspozycje do pracy przy aranżacji wnętrz
    • Mile widziana bardzo dobra znajomość języka niemieckiego lub języka angielskiego
    • Przedsiębiorczość, pracowitość, samodyscyplina, dobra organizacja pracy
    • Umiejętność nawiązywania kontaktów handlowych i konsekwencja w działaniu
    • Znajomość podstaw marketingu i technik sprzedaży w segmencie B2B
    • Dyspozycyjność, predyspozycje do odbywania zagranicznych podróży służbowych (prawo jazdy kat. B)

    Oferujemy:

    • Pracę w dynamicznej firmie o międzynarodowym zasięgu działania
    • Rozwój osobisty i zawodowy w ramach wyposażania najbardziej prestiżowych inwestycji
    • Wdrożenie branżowe i stałe szkolenie zawodowe
    • Stałe wynagrodzenie z atrakcyjnym systemem premiowania uzależnionym od osiąganych wyników
    • Stabilne, długoletnie zatrudnienie
    • Niezbędny pakiet narzędzi

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez AxPro Carpets Sp. z o.o. z siedzibą w Jeleniej Górze."