Logo Pracuj.pl

Pracownik działu handlowego

Comad Sp. z o.o.O firmie

Comad Sp. z o.o.

Dobropole 4

Prawobrzeże

Szczecin

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa Klienta,
  • Przygotowywanie ofert handlowych,
  • Pozyskiwanie nowych Klientów,
  • Monitoring rynku.

Nasze wymagania

  • Łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu bliskich relacji z Klientami,
  • Umiejętności negocjacyjne,
  • Bardzo dobra organizacja pracy, zaangażowanie oraz samodzielność,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego.

Mile widziane

  • Znajomość programu ERP,
  • Doświadczenie w sprzedaży,
  • Doświadczenie w branży meblarskiej.

To oferujemy

  • Interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Niezbędne narzędzia do realizacji powierzonych obowiązków,
  • Pracę w młodym i ambitnym zespole,
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Comad to nowoczesna firma z wieloletnim doświadczeniem w branży meblarskiej z siedzibą w Szczecinie przy ul. Dobropole 4.

Chcemy zatrudniać osoby zaangażowane, pozytywnie nastawione i konsekwentnie dążące do osiągania sukcesu.

Jeżeli jesteś gotowy do podjęcia nowych wyzwań, zapraszamy do naszego zespołu.

Pracownik działu handlowego, Dobropole 4, Prawobrzeże, Szczecin