Pracownik Działu Handlowego

  • Toruń, kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 16.11.2017
  • Ważna jeszcze 0 dni (do 16.12.2017)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Centrostal Handel Sp. z o.o. poszukuje kandydata na stanowisko:
Miejsce pracy: Toruń

Opis stanowiska:

  • opracowywanie ofert,
  • obsługa sprzedażowa zamówień,
  • realizowanie założonych celów sprzedażowych,
  • budowanie długotrwałych i silnych relacji z klientami firmy,
  • analiza rynku.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie,
  • wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne i organizacyjne,
  • wysoka kultura osobista,
  • pewność siebie, entuzjazm, sumienność w realizacji powierzonych obowiązków,
  • obsługa komputera, znajomość pakietu MS Office,
  • gotowość do podróży służbowych,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę),
  • wynagrodzenie, składające się z płacy zasadniczej i premii od wyników,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • duży poziom samodzielności i możliwość wdrażania własnych koncepcji,
  • pełną wyzwań pracę w dynamicznym, zaangażowanym zespole.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się