Ta oferta pracy jest nieaktualna od 213 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Działu Handlowego

  • Toruń, kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 16.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Centrostal Handel Sp. z o.o. poszukuje kandydata na stanowisko:
    Miejsce pracy: Toruń

    Opis stanowiska:

    • opracowywanie ofert,
    • obsługa sprzedażowa zamówień,
    • realizowanie założonych celów sprzedażowych,
    • budowanie długotrwałych i silnych relacji z klientami firmy,
    • analiza rynku.

    Wymagania:

    • wykształcenie min. średnie,
    • wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne i organizacyjne,
    • wysoka kultura osobista,
    • pewność siebie, entuzjazm, sumienność w realizacji powierzonych obowiązków,
    • obsługa komputera, znajomość pakietu MS Office,
    • gotowość do podróży służbowych,
    • prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy:

    • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę),
    • wynagrodzenie, składające się z płacy zasadniczej i premii od wyników,
    • możliwość rozwoju zawodowego,
    • duży poziom samodzielności i możliwość wdrażania własnych koncepcji,
    • pełną wyzwań pracę w dynamicznym, zaangażowanym zespole.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.